top of page

Czy potrzebuję pomocy podologa? 

Pacjenci zmagający się z bólem i problemami stóp często zastanawiają się, jakiego specjalistę wybrać. Czy ma to być ortopeda, fizjoterapeuta, osteopata, czy może właśnie podolog? 

W naszym gabinecie podologicznym specjalizujemy się w pomocy osobom dotkniętym problemami skóry i paznokci stóp. Oznacza to, że przyjmujemy wszystkie osoby dotknięte takimi problemami jak:

 

Zabiegi podologiczne wykonywane są przez doświadczone specjalistki: mgr Agatę Chutkiewicz i Kingę Szymczak oraz mgr Marię Jelonek.  

Jak przygotować się do wizyty?

Przed pierwszą wizytą zastanów się, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania i poinformuj o nich specjalistę. To ważne, żebyśmy wiedzieli w czym możemy Ci pomóc. Przygotuj także listę zażywanych leków, alergii oraz problemów zdrowotnych z jakimi borykasz się Ty i Twoja rodzina. Wiele schorzeń może mieć charakter dziedziczny. Jeśli masz najnowsze wyniki swoich badań krwi, prześwietlenia, epikryzy bądź też opinie innych specjalistów - chętnie się z nimi zapoznamy.

Ubierz się wygodnie, najlepiej w spodnie i skarpetki a także załóż swoje najczęściej noszone obuwie. Jeśli wizyta stresuje Cię - pamiętaj, że to zupełnie normalne i my to doskonale rozumiemy. Nie ma jednak potrzeby by się bać podologa! Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc w atmosferze zrozumienia i życzliwości. Zjedz posiłek (śniadanie lub obiad), skorzystaj z toalety przed wejściem do gabinetu. 

Zapraszamy!

Opinie o gabinecie

Możesz przesuwać opinie i czytać kojne (drag and drop) lub kliknij i powiększ jedną z nich, a wyświetli się w widoku powiększonym:

bottom of page